0
0
0

Антисептик для рук і шкіри Септоплюс ультра ОПТ/РОЗДРІБ

Новинка 2019
Антисептик для рук і шкіри Септоплюс ультра ОПТ/РОЗДРІБ
Отзывы:
(0)
  • Код товара: 65212-
  • Артикул: 65212
  • Наличие: Есть в наличии
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Доставка и Оплата

Наличными, Google Pay, Visa/MasterCard, безналичный расчет.

Доставка и Оплата

Доставка в отделения Новой Почты или курьером.

Гарантия

Товар сертифицирован. Предоставлена гарантия от производителя.

Ефективно очищає, дезінфікує, освіжає, зволожує і пом’якшує шкіру рук, знищуючи 99,9% поширених хвороботворних бактерій, грибків.

Використовується для запобігання передачі патогенних мікроорганізмів, а також для дотримання елементарних правил гігієни рук. Володіє швидкою дією і хорошим проникненням в шкіру. 

Незмінний в лікувально-профілактичних установах, побуті, офісі, транспорті, в кафе і ресторанах завдяки тому, що має бактерицидну і фунгіцидну активність.
ОПТ від  50л цінна обговорюється також в залежності від об'єму.

Склад: етанол 70%, вода з нанокластерами срібла, хлоргексидин біглюконат, гліцерин, д-пантенол, екстракт зеленого чаю, екстракт евкаліпту, перекис водню, адоксаль.

Гігієнічна дезінфекція рук: на сухи чисті руки нанести 3 мл засобу та втирати протягом 30 секунд до повного висихання. Змивання засобу після обробки не потрібне – засіб має пролонговану дію.

У разі забруднення рук виділеннями (кров‘ю, секретами, іншими біологічними рідинами) спочатку видалити забруднення зі шкіри одноразовою серветкою, змоченою засобом «СептоПлюс», після чого провести гігієнічну дезінфекцію шкіри рук, повторивши процедуру двічі.

Хірургічна дезінфекція шкіри: після миття рук та передпліччя проточною питною водою та їх висушування нанести на шкіру рук двічі мінімум 3 мл засобу та втирати його протягом 90 секунд.

Протипоказання: не придатний для антисептики слизових оболонок; не допускати контакту з очима та потрапляння засобу до шлунку; не використовувати за наявності на руках виразок і відкритих ран.

Засоби застереження при використанні: застосування засобу не потребує використання будь-яких засобів індивідуального захисту; використовувати для зовнішнього застосування відповідно до призначення; звертати увагу на правила безпеки; не використовувати засіб після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання: засіб зберігати у герметичній упаковці виробника у приміщеннях, які захищенні від вологи та прямого сонячного проміння, за температури від 5°C до 30°C, окремо від легкозаймистих метаріалів та харчових продуктів, у місцях, не доступних для дітей.

Отзывы (0)

Нет отзывов о данном товаре.

Рекомендуемые
Большой выбор одежды для дома, офиса и прогулок
Комфортная одежда и обувь для всей семьи на любой вкус. Быстрая доставка!
Подробнее
Большой выбор одежды для дома, офиса и прогулок